Tape Extensions (Steil) 50cm kleur #T6/613 Ombre Light Chestnut Brown/ Light Middle Blond

Artikelnummer: 0756155228690
Artikel 21 van 24
€ 56,87 (inclusief btw)
Voorraad 30 stuks
Overzicht

Onze Real Human Hair Tape Extensions zijn gemaakt van 100% echt mensenhaar. Het haar voelt zacht, soepel en zijdezacht aan en zorgt voor een natuurlijke, mooie uitstraling.

Dankzij de tape zijn deze extensions gemakkelijk en snel aan te brengen. Ze zijn comfortabel om te dragen en zeer geschikt voor wie op een eenvoudige manier meer lengte en volume wil creëren.

Bovendien zijn de tape extensions herbruikbaar. Na het verwijderen hoeft alleen de tape te worden vervangen, zodat het haar opnieuw gebruikt kan worden. Een praktische, mooie en duurzame keuze voor dagelijks gebruik.

Beschikbaar model: Steil. 
Beschikbare lengte: 50 cm (20 inch) & 40cm( 18inch)
Beschrijving:   10 stuks per pak,   2 gram per pluk, ± 1cm diepte van de tape ,  ± 3cm breedte van de tape.
afmeting tape: 4cm x 0,8cm

 

© 2013 - 2026 Alleen Haar | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel